Kieliszki w dłoń!

Esencja Piękności- moje kosmetyczne dziecko obchodzi dziś swój Pierwszy Rok. Cieszę się, że obchodzimy urodziny w zupełnie nowej wersji. Mam nadzieję, że podoba Wam się nowy design bloga. Rozgośćcie się i poczujcie jak w domu.

Tu możecie przeczytać pierwszy post: KLIK!

Ten rok przyniósł mi wiele wspaniałych pomysłów i pozwolił poszerzyć horyzonty. Między innymi właśnie poprzez bloga znalazłam pracę, a moje artykuły możecie przeczytać na portalu wylecz.to

Dziś patrzę wstecz i przypominam sobie moje zmagania gdy w 2008 roku, założyłam swojego pierwszego bloga. Blogosfera polska dopiero raczkowała. Świetnie jest obserwować jak zmienia się, nabiera konkretnych kształtów, a blogerzy sukcesywnie zdobywają cele dzięki swojemu profesjonalizmowi i rzetelności. Blogosfera staje się poważną konkurencją dla mediów tradycyjnych, które zaczynają ją powoli szanować. Blogi to rodzaj powiewu świeżości i inspiracji z której media tradycyjne mogą czerpać pełnymi garściami. Cieszę się że zasięg blogów z każdym dniem jest coraz większy, a kolejne zmiany tylko to potęgują.

Dlatego drodzy Czytelnicy ja też zmieniam się dla Was, mam nadzieję, że zmiany te przyjmiecie z entuzjazmem.

Z okazji Pierwszych Urodzin Esencji Piękności życzę Wam samych sukcesów, wiary w swoje możliwości i dużo, dużo optymizmu!

 

First Birthday Sticker

Leave a Reply