Relacja z Targów Kosmetycznych BEAUTY FORUM w Warszawie

W zeszły weekend miałam przyjemność odwiedzić targi kosmetyczne Beauty Forum. Wraz z moją koleżanką po fachu Moniką (btw. zapraszam do jej Kliniki Piękna) i narzeczonym pojechaliśmy do Warszawy wzbogacić się o nowe doświadczenia i przywieźć odrobinę inspiracji. Jak zawsze po takich targach wróciłam pełna zapału i pozytywnych emocji. Do tej pory miałam okazję być jedynie na targach kosmetycznych w Łodzi, niestety bez porównania z tym co spotkało nas w Warszawie. Przede wszystkim dużo więcej wystawców również przygotowanie było o wiele bardziej profesjonalnie.

Można było nie tylko obejrzeć nowoczesny sprzęt, czy porozmawiać z wystawcami. Na miejscu odbywały się także zabiegi, każdy kosmetyk można było przetestować na własnej skórze. Na chętnych czekały także duże rabaty na kosmetyki czy urządzenia. Dla mnie osobiście najważniejsze były seminaria i warsztaty. Specjaliści z całego kraju dzielili się z nami wiedzą z zakresu kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej, makijażu i marketingu. Wszystko w zależności od potrzeb. Kongres który opuściłam bardzo zadowolona kończył się imiennym certyfikatem. Uwielbiam zajęcia które są esencją tego co najbardziej jest niezbędne w moim zawodzie.

Na targach można było oglądać także zmagania osób startujących w Mistrzostwach Makijażu, Mistrzostw Młodych Talentów, Nailart Trophy, Modelowania Paznokci, czy Makijażu Permanentnego. Przyznam szczerze, że nie widziałam ani jednego wręczenia nagród na Mistrzostwach. pochłonęły mnie bez reszty rozmowy z wystawcami oraz Kongres ;)

Pomimo ogromu osób odwiedzających Targi, nie odczułam takiego tłoku jaki miał miejsce w Łodzi. Hala została podzielona na Strefy (strefa stóp i paznokci, oraz strefa kosmetyki), co bardzo ułatwiło mi trafienie w miejsca które mnie najbardziej interesowały.

Wyjątkowo nie robiłam na targach zakupów, choć ceny były naprawdę kuszące. Wypróbowałam jedynie wodę kolagenową do picia, o której wspomnę Wam w kolejnym poście.

Teraz marzę o kolejnych, tym razem największych Targach Kosmetycznych Cosmoprof, które odbywają się w Bolonii. W końcu pomarzyć każdy może ;)

Tymczasem zostawiam Was ze zdjęciami z wyjazdu:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Leave a Reply