Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Jakiś czas temu postanowiłam pokusić się o piękne i długie rzęsy, bo choć stosowałam Revitalash efekt trwał jedynie przez okres stosowania odżywki.

I wtedy poznałam Olgę, która zajmuje się przedłużaniem rzęs metodą 1:1. Jako kosmetolog widziałam już wiele przedłużanych rzęs, ale efekt jaki potrafi stworzyć Olga to po prostu arcydzieło. Potwierdziła to nawet moja okulistka oglądając je pod przybliżającym urządzeniem (??) mówiąc że są zrobione wyjątkowo dokładnie. Dosłownie do każdej rzęsy jest doczepiona ta jedwabna. Noszę je już miesiąc, czasem zdarza się, że jakaś wypadnie, ale kompletnie tego nie widać bo jest ich tak długo.

Rzadko zdarza mi się tak po prostu chwalić, ale w tym wypadku 3 godzinna praca Olgi zasługuje nawet na osobnego posta ;) Uważam że warto reklamować to co dobre w swoim rodzinnym mieście.

DSC_0042

 

DSC_0050

 

DSC_0049

Uprzedzając pytania- rzęsy mi kompletnie nie przeszkadzają, są miękkie i nawet na nich śpię. Rano jedynie wyczesuję szczoteczką którą dostałam od Olgi i z powrotem ładnie się układają. Nie muszę już tuszować rzęs i to jest super. Makijaż zmywam żelem do twarzy i płynem micelarnym. Według wskazań Olgi nie stosuję na oczy tłustych kremów i płynów dwufazowych do demakijażu. Zmywając cień do powiek stosuję płyn micelarny wacik i patyczki higieniczne.

Rzęsy na pewno będą mi towarzyszyć podczas ślubu. Już wiem że kompletnie nie mam się czym przejmować, bo przeżyły nawet basen ;)

Polecam zdecydowanie Łodziankom. Olga przyjmuje w salonie Jean Beira Klinika Piękna

Leave a Reply