Klinika Esencja Piękności

Logo_esencja_rev8

Kochani czytelnicy! Chciałabym Wam powiedzieć jedno zdanie: WARTO WALCZYĆ O SWOJE MARZENIA!
Moje największe marzenie właśnie się spełnia- oficjalnie chciałabym Wam przedstawić Klinikę Esencję Piękności!
Nie martwcie się jednak, blog będzie tak jak był, a strona też się pojawi już niedługo. I obiecuję, że choć na jednej stronie znajdzie się i blog i strona kliniki, to nie będą sobie przeszkadzać ;)
Kilka słów o nas:

Dwie kobiety-Mama i Córka, które połączyło wspólne marzenie. Pragniemy upiększać wszystkie Mamy i pokazać, że w Ciąży czy po Ciąży każda z nas jest piękna!
Pragniemy stworzyć harmonię między wewnętrznym pięknem każdej Kobiety, a tym co widzi codziennie w lustrze. Każda z nas jest piękna, wystarczy tylko to odkryć.
Esencja Piękności to wyjątkowa Klinika kosmetyczna, której oferta dedykowana jest w szczególności przyszłym Mamom, a także tym Kobietom, które pragną powrócić do formy po ciąży! Każda z Pań znajdzie u nas zabieg idealny dla siebie niezależnie od tego czy jest Mamą, Babcią czy spodziewa się dziecka lub na razie go nie ma. Zapraszamy także maluchy jak i starsze dzieci, gdzie w pokoju zabaw odkryją nieznane dotąd gry i zabawy podczas gdy ich Mamy i Babcie będą mogły zrelaksować się podczas zabiegu.
Esencja_pi-kno-ci_stopka_rev4

1 Comment on Klinika Esencja Piękności

  1. mmmimi
    30/10/2014 at 22:09 (4 lata ago)

    z przyjemnością przetestujemy :)

    Odpowiedz

Leave a Reply